Doskonalenie kwalifikacji zawodowych i kompetencji miękkich fizjoterapeutów – Centrum Edukacyjne FUTURE


Aktualności
Doskonalenie kwalifikacji zawodowych i kompetencji miękkich fizjoterapeutów

AKTUALIZACJA TERMINÓW SZKOLEŃ

Innowacyjne techniki fizjoterapeutyczne w geriatrii. Psychogeriatria

SZKOLENIA W 2020:

 

 

Zadanie nr 2: Innowacyjne techniki fizjoterapeutyczne w geriatrii. Psychogeriatria podzielone jest na 3 moduły weekendowe – sobota i niedziela.

Najbliższe terminy szkoleń

moduł I
1-2.02.2020 Rzeszów
22-23.02.2020 Tarnowskie Góry
28-29.03.2020 Zakopane

moduł II
1-2.02.2020 Tarnowskie Góry
28-29.03.2020 Zakopane

moduł III
8-9.02.2020 Rzeszów
7-8.03.2020 Tarnowskie Góry

Szczegóły i zapisy:
Centrum Edukacyjne FUTURE tel. 32 285 63 68
biuro@future.edu.pl

 

„Doskonalenie kwalifikacji zawodowych i kompetencji miękkich fizjoterapeutów”

 

Przedmiotem projektu jest organizacja ogólnopolskich szkoleń skierowanych do 800 osób wykonujących czynności zawodowe fizjoterapeuty do zmieniających się warunków epidemiologiczno-demograficznych kraju (ze szczególnym uwzględnieniem przewlekłych schorzeń układu kostno-stawowo-mięśniowego i chorób onkologicznych). Proponowane szkolenia będą szkoleniami o tematyce medycznej opartymi o Evidence Based Medicine.

W ramach projektu przewidziano realizację 1440 godzin szkoleń z zakresu nowoczesnych technik fizjoterapeutycznych w onkologii i geriatrii. Jednocześnie projekt nie obejmuje obowiązkowych kursów i szkoleń przewidzianych prawem krajowym nie związanych bezpośrednio z ww. zakresem tematycznym.

Głównym celem projektu jest podniesienie oraz dostosowanie kwalifikacji 800 osób wykonujących czynności zawodowe fizjoterapeuty do zmieniających się warunków epidemiologiczno-demograficznych kraju (ze szczególnym uwzględnieniem przewlekłych schorzeń układu kostno-stawowo-mięśniowego i chorób onkologicznych), poprzez udział w nowoczesnych szkoleniach fizjoterapeutycznych obejmujących zarówno zajęcia teoretyczne, jak i praktyczne.

Grupy docelowe

Projekt adresowany jest do 800 osób wykonujących zawód fizjoterapeuty, zatrudnionych w publicznym systemie ochrony zdrowia (tj. osób zatrudnionych na umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną w podmiocie leczniczym posiadającym kontrakt z OW NFZ), które z własnej inicjatywy zainteresowane są podnoszeniem kwalifikacji zawodowych w obszarach poza obowiązkowymi szkoleniami i kursami przewidzianymi prawem krajowym.

Rekrutacja

Rekrutacja prowadzona będzie z poszanowaniem zasad równości szans i niedyskryminacji, zgodnie z parytetem płci. Nie stwierdzono barier w dostępie doszkoleń z uwagi na płeć.

Kryteria naboru na szkolenia formalne (obligatoryjne do spełnienia):

  • Kandydat wykonuje czynności zawodowe fizjoterapeuty
  • Kandydat jest zatrudniony w publicznym systemie opieki zdrowotnej, tj. posiada umowę o pracę/ umowę cywilno-prawną z podmiotem leczniczym posiadającym kontrakt z OW NFZ.

Moduły szkoleniowe

Program wszystkich szkoleń zostanie sformułowany w języku efektów kształcenia, na zakończenie każdego z komponentów przeprowadzona zostanie walidacja kwalifikacji i/lub kompetencji uzyskanych w projekcie (egzamin praktyczny i teoretyczny).

  1. Fizjoterapia po mastektomii. Psychoonkologia

(6 dni szkoleniowych*6h dla każdej z 20 grup )

  1. Innowacyjne techniki fizjoterapeutyczne w geriatrii. Psychogeriatria

(6 dni szkoleniowych*6h dla każdej z 20 grup )

 

Szkolenia są akredytowane przez Naczelną Radę Lekarską.

Organizatorem szkoleń jest Centrum Edukacyjne FUTURE Alicja Gałązka oraz Partner Projektu – Naczelna Izba Lekarska.

Każdy moduł szkoleniowy obejmuje 3 zjazdy weekendowe.

W chwili obecnej wstępnych zgłoszeń można dokonywać na adres e-mail: biuro@future.edu.pl.

W zgłoszeniu proszę podać:

– imię i nazwisko

– stanowisko

– nr telefonu

– adres e-mail

Po uruchomieniu platformy przeznaczonej do obsługi rejestracji i szkoleń, zostanie Państwu wysłany link, w celu dokonania ostatecznej rejestracji.

Kontakt

Centrum Edukacyjne FUTURE
ul. Sienkiewicza 39
(wjazd od ul. Bohaterów Monte Casino)

tel. (032) 285 63 68
biuro@future.edu.pl

Prosimy o wysyłanie wiadomości na maila ce_future@wp.pl !!!

دانلود جدید ترین فیلمها و سریالهای روز دنیا در سایت 98Movies. اگر در جستجوی یک سایت عالی برای دانلود فیلم هستید به این آدرس مراجعه کنید. این سایت همچنین آرشیو کاملی از فیلمهای دوبله به فارسی دارد. بنابراین برای دانلود فیلم دوبله فارسی بدون سانسور نیز می توانید به این سایت مراجعه کنید. در این سایت امکان پخش آنلاین فیلم و سریال همراه با زیرنویس و فیلمهای دوبله شده به صورت دوزبانه فراهم شده است. بنابراین برای اولین بار در ایران شما می توانید فیلمهای دوبله شده را در تلویزیونهای هوشمند خود به صورت دوزبانه و آنلاین مشاهده نمایید.