Fabryka kreatywności – Centrum Edukacyjne FUTURE

fabryka kreatywności

W Future wiemy, jak ważna jest nie tylko nauka, ale także zabawa! W odpowiedzi na Państwa zainteresowanie, stworzyliśmy Fabrykę Kreatywności. Program, który przepełniony jest twórczymi warsztatami, rozwijającymi kreatywność i wyobraźnię (nie tylko dziecka).

Zobacz, czym może Cię zaskoczyć nasza Fabryka!

Warsztaty plastyczne uczą wrażliwości, wyczucia koloru, stylu, rozwijają wyobraźnię oraz zdolności manualne. Wykorzystujemy wszystkie możliwe style, materiały dając pełną swobodę dzieciom na wyrażenie siebie, swoich marzeń i sposobu patrzenia na świat.

Drama jest obecnie uważana za jedną z najbardziej efektywnych metod edukacyjno-profilaktycznych. Wykorzystuje naturalną umiejętność człowieka do wchodzenia w role. Zajęcia dramowe przyczyniają się m.in. do łatwiejszego przyswajania wiedzy, rozwijania elastyczności, kreatywności, pewności siebie, przedsiębiorczości i aktywności społecznej. W dramie poprzez wchodzenie w różne role, mamy okazje obserwować i przeżywać nie tylko reakcje wypływające z naszych osobistych doświadczeń, lecz także te, które wynikają z roli. Mamy możliwość spojrzenia z dystansu i przeanalizowania sytuacji problemowych, nazwania emocji, które im towarzyszą, zrozumienia lepiej siebie i innych oraz trenowania nowych zachowań i umiejętności.

Drama tworzy sytuacje edukacyjne poprzez angażowanie uczestników na trzech poziomach:

  • fizycznym (zaangażowanie ruchu, ciała w trakcie improwizacji),
  • emocjonalnym (zaangażowanie emocji w trakcie wchodzenia w role),
  • intelektualnym (dyskusje i podsumowanie po improwizacjach).

Drama przez swój specyficzny sposób pracy kształtuje z jednej strony umiejętności społeczne i intelektualne uczestników, takie jak: praca w grupie, współdziałanie, umiejętności efektywnej komunikacji, empatii etc., z drugiej zaś pozwala na wyrażenie siebie – własnych uczuć, myśli i doświadczeń. Dzięki temu możemy przyjrzeć się emocjom, sytuacjom problemowym i ich rozwiązaniom oraz poszerzyć możliwości rozumienia postaw i zachowań innych ludzi.

Jest to znakomity sposób na spędzenie wolnego czasu. Joga uczy prawidłowej postawy, koordynacji ruchowej, wpływa na kondycję i uczy zwinności. Ponadto dzięki jodze dzieci uczą się relaksować i wyciszać, co z kolei wpływa na ich koncentrację. Zajęcia przeplatane są zabawami ruchowymi, dzięki czemu są atrakcyjną formą spędzania wolnego czasu.

Wzmacnia mięśnie całego ciała, efektywnie spala tkankę tłuszczową oraz poprawia kondycję i zdrowie. Korzyści z jego uprawiania odczuwalne są nie tylko przez amatorów aktywności fizycznej, lecz także przez wyczynowych sportowców. Nordic Walking sprzyja budowaniu relacji towarzyskich i wywołuje korzystne zmiany w naszym organizmie. Wspólne treningi na świeżym powietrzu w gronie przyjaciół, rodziny wzmacniają nie tylko ciało, ale i ducha!

Podczas naszych warsztatów przeniesiemy najmłodszych w świat niesamowitych eksperymentów. Będą doświadczać, tworzyć i obserwować to, co dzieje się w przyrodzie. Jest to idealne połączenie zabawy z nauką, dzięki czemu dzieci będą mogły lepiej poznać zachodzące w świecie zjawiska.

Warsztaty skierowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych. Podczas zajęć będzie można zdobyć podstawowe umiejętności z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Warsztaty dostosowane są do każdej grupy wiekowej. Dzięki takim zajęciom, uczestnicy będą mogli oswoić się z zagadnieniem pierwszej pomocy, poznać różnego rodzaju zagrożenie i jak sobie z nimi radzić. Zajęcia prowadzone są przez ratowników medycznych.

W ramach zajęć “Rusz głową” proponujemy Państwu ćwiczenia z zakresu efektywnej nauki oraz technik pamięciowych tak, by poprawić swoją pamięć i twórcze myślenie.

Dzieci podczas naszych imprez urodzinowych nie tylko świętują, ale również poznają i doświadczają zjawisk zachodzących w przyrodzie. W trakcie urodzin przenosimy dzieci w świat niezwykłych eksperymentów. Pokazujemy m. in. jak działa wulkan, tworzymy magiczną plazmę, poznajemy zasadę działania silnika odrzutowego i wiele, wiele innych. Ponadto zapewniamy gry i zabawy oraz konkursy z nagrodami.
Urodziny z Future to gwarancja bardzo dobrej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

Wiemy, jak ważny jest stały rozwój osobisty, dlatego przygotowaliśmy specjalne kursy i warsztaty dla osób powyżej 55 roku życia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo:

  • kursy językowe prowadzone metodą Future Learning System,
  • kursy poprawiające pamięć i koncentrację – to niekonwencjonalny program edukacyjny zwiększający potencjał umysłowy i intelektualny człowieka,
  • warsztaty plastyczne,
  • nordic walking,

To, co dla nas najważniejsze, to połączenie form relaksu z nauką. Gwarantujemy dobrą zabawę oraz miłą atmosferę sprzyjająca spotkaniom towarzyskim i rozwojowi osobistemu.

Kontakt

Centrum Edukacyjne FUTURE
ul. Sienkiewicza 39
(wjazd od ul. Bohaterów Monte Casino)

tel. (032) 285 63 68
biuro@future.edu.pl

Prosimy o wysyłanie wiadomości na maila ce_future@wp.pl !!!

دانلود جدید ترین فیلمها و سریالهای روز دنیا در سایت 98Movies. اگر در جستجوی یک سایت عالی برای دانلود فیلم هستید به این آدرس مراجعه کنید. این سایت همچنین آرشیو کاملی از فیلمهای دوبله به فارسی دارد. بنابراین برای دانلود فیلم دوبله فارسی بدون سانسور نیز می توانید به این سایت مراجعه کنید. در این سایت امکان پخش آنلاین فیلم و سریال همراه با زیرنویس و فیلمهای دوبله شده به صورت دوزبانه فراهم شده است. بنابراین برای اولین بار در ایران شما می توانید فیلمهای دوبله شده را در تلویزیونهای هوشمند خود به صورت دوزبانه و آنلاین مشاهده نمایید.