27 lat kształcenia z pasją!

poznaj nas

Poznaj nas!

Przekonaj się, że warto zainwestować swój czas w FUTURE!
Centrum Edukacyjne FUTURE to nowoczesne centrum kształcenia językowego oraz biznesowego, którego mocnymi filarami są doświadczeni, profesjonalni i zaangażowani lektorzy, trenerzy i zespół coachów, z drugiej – nowoczesne i zarazem innowacyjne metody prowadzenia zajęć.

W ramach FUTURE działają:

Naszą ofertę kursów językowych kierujemy zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych, którzy chcą uczyć się języków od podstaw lub kontynuować naukę od dowolnego poziomu na kursach grupowych oraz na zajęciach indywidualnych.

Wybierz kurs, który najbardziej odpowiada Twoim aktualnym preferencjom i potrzebom !!!
Uczymy aż 9 języków, najbardziej popularnych, jak: angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, włoski, rosyjski oraz nietypowych, takich jak: chiński, japoński, norweski.
Przygotowujemy językowo w biznesie i w specjalistycznych branżach – Medical English, Military English, Legal English.

Program na 6 + w FUTURE

Nastawienie na komunikację

Największy nacisk kładziemy na komunikację i umiejętność swobodnego wypowiadania się i przełamywanie barier językowych. Zajęcia prowadzimy od początku zajęć tylko w nauczanym języku. Nazywamy to zanurzeniem językowym.

Nowoczesne metody nauczania języków

Talkman – Freedom to Talk.

Dzięki Twojemu iPad’owi i stosowanej przez nas przełomowej aplikacji Talkman poczujesz prawdziwą wolność nauki – gdzie chcesz i kiedy chcesz. To innowacyjne narzędzie otworzy przed Tobą nowe horyzonty oraz zagwarantuje Ci swobodę mówienia po angielsku w każdym zakątku świata.

Future TALKMAN pozwoli Ci:

1. Szybko i trwale nauczyć się języka,
2. Bezstresowo przyswoić wiedzę,
3. Przełamać barierę językową oraz lęk przed mówieniem,
4. Nabrać pewności siebie,

5. Mówić płynnie i poprawnie,
6. Na stały kontakt z żywym angielskim – Native Speakers,
7. Uczyć się gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Interesujące materiały do nauki

Zapewniamy materiały najwyższej jakości. Współpracujemy z najlepszymi wydawnictwami z kraju i z zagranicy.
Dzięki czemu na stałe urozmaicamy naszym kursantom materiały dydaktyczne, wykorzystując nowości jak również nowinki technologiczne. Nad doborem materiałów czuwa nasz metodyk i sztab lektorski.

Wszystkie prezentowane Słuchaczom materiały są najwyższej jakości. Zapewnia to nie tylko autentyczność językową, lecz także dostarcza aktualnych informacji o tym, co dzieje się na świecie i w danym kręgu kulturowym. Odchodzimy od podręczników i standardowo wykorzystywanych ‘słuchanek’, które szybko tracą na ważności i są nudne dla kursantów.

Doświadczona i profesjonalna kadra lektorów

Zanim dokonasz wyboru szkoły językowej sprawdź kadrę!

Osoby posiadające co najmniej tytuł licencjata filologii i minimum 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu kursów językowych dla dzieci, młodzieży czy dorosłych.

Nad doborem kadry czuwa nasza metodyk prof. dr hab. Alicja Gałązka.

Dobrane poziomowo i wiekowo grupy

Staramy się, by poszczególne grupy kursantów były idealnie dobrane, nie tylko pod względem poziomu umiejętności językowych, lecz także pod względem wieku.
W tym celu prowadzimy bezpłatne konsultacje – zarówno stacjonarnie jak i online.

Chcesz sprawdzić bezpłatnie swój poziom językowy – nic prostszego – omów się na bezpłatne konsultacje.

E-learning

Korzystając z innowacyjnej platformy e-learningowej udostępniamy kursantom korzystanie z e-dziennika, dzięki czemu łatwo i szybko uzyskasz dostęp do ważnych informacji dotyczących harmonogramu zajęć, frekwencji na zajęciach, ocen oraz prac domowych. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych aplikacji i komunikatorów prowadzimy lekcje online i zajęcia hybrydowe.
+ TRINITY Zdobądź certyfikat językowy

Nasz zespół

Uniwersytecka kadra podstawą Twojego sukcesu

W naszym ośrodku stawiamy na efektywny rozwój uczestników kursów pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli. FUTURE współpracuje ściśle z Uniwersytetem Śląskim oraz uczelniami zagranicznymi, m.in. Exeter University w Wielkiej Brytanii, opierając metody nauczania na najnowszych osiągnięciach z zakresu psychologii oraz lingwistyki stosowanej.
Prof. UŚ dr hab. Alicja Gałązka
dyrektor właściciel metodyk