Studia podyplomowe Coaching i NLP

Studia podyplomowe z kierunku Coaching i NLP to pierwsze w Polsce tego typu studia, łączące Neurolingwistyczne Programowanie z klasycznymi technikami coachingu, zapewniające absolwentom uzyskanie – oprócz dyplomu ukończenia studiów – dwa uznawane certyfikaty międzynarodowe – Practitionera In the Art of NLP (Mastera i Trenera NLP po spełnieniu dodatkowych warunków) oraz Coacha ICI ( International Association of Coaching Institiutes).

Zdobyte certyfikaty potwierdzają wszechstronną wiedzę słuchacza i pozwalają mu na wykorzystanie uniwersalnych narzędzi do wielopłaszczyznowego działania w charakterze coacha. Narzędzia te oparte są o techniki Neurolingwistycznego Programowania, standardy International Association of CoachIng – Institiutes oraz modele tradycyjnego coachingu. Studia objęte są patronatem Polskiego Stowarzyszenia NLP oraz oparte na współpracy z Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Adresaci

Studia kierowane są do wszystkich osób zainteresowanych rozwojem specjalistycznych umiejętności z zakresu coachingu, chcących zdobyć nowy zawód i pracować jako coach lub trener. Bez wątpienia wiedza z zakresu coachingu i NLP przyda się specjalistom zajmującym się doradztwem, szkoleniami, rozwojem i kreowaniem ścieżek kariery zawodowej innych osób, kadrze kierowniczej, menedżerom, kierownikom zespołów, pedagogom, psychologom i terapeutom oraz osobom planującym karierę zawodową w obszarze zarządzania, pracy zespołowej, sprzedaży bądź negocjacji.

Kontakt

Centrum Edukacyjne FUTURE
ul. Sienkiewicza 39
(wjazd od ul. Bohaterów Monte Casino)

tel. (032) 285 63 68
biuro@future.edu.pl