Kursy języka angielskiego:

Nauka angielskiego to przepustka do “wielkiego świata”. Świata pełnego wspaniałych ludzi i niesamowitych wydarzeń. Dzięki zdobytym umiejętnościom językowym podczas kursu w Future, poszerzysz swoje horyzonty, odkryjesz nowe miejsca i poczujesz pełną wolność swobodnego mówienia. Spróbujesz?

FUTURE LEARNING SYSTEM

english-learning-course-7702931

Future Learning System umożliwia naukę języka za pomocą autorskich podręczników wyspecjalizowanej kadry Centrum Edukacyjnego Future.

FUTURE LEARNING SYSTEM (FLS)

To autorskie połączenie wielu technik nauczania języka obcego w jedną, wysoce efektywną metodę. Naszym uczniom zapewnia  ona  intensywną naukę, wykorzystującą nowoczesne rozwiązania i bezstresową zabawę.

Metoda FLS zawiera w sobie elementy dramy (uczenie poprzez scenki i przedstawienia) oraz kinezjologii edukacyjnej (nauka poprzez ruch). Dzięki temu nasi kursanci otwierają się na język obcy oraz lepiej przyswajają materiał nauczania niż w jakiejkolwiek innej szkole.

Dzięki metodzie FLS:

  • szybko i trwale nauczysz się języka,
  • bezstresowo przyswoisz wiedzę,
  • przełamiesz barierę językową oraz lęk przed mówieniem,
  • nabierzesz pewności siebie,
  • będziesz mówić płynnie i poprawnie.

TALKMAN
POZNAJ PRAWDZIWĄ WOLNOŚĆ MÓWIENIA

TALKMAN – angielski z iPad’em

Talkman to innowacyjne narzędzie, które otworzy przed Tobą nowe horyzonty oraz zagwarantuje Ci swobodę mówienia po angielsku w każdym zakątku świata. Aplikacja pozwoli Ci nauczyć się tego, czego aktualnie potrzebujesz – gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Nasze zajęcia prowadzone są zawsze przez Native Speakers, dzięki czemu masz do czynienia z żywym językiem angielskim.

Korzyści:

  • Zajęcia prowadzone są w całości po angielsku, co sprawi że szybko zaczniesz myśleć w języku angielskim i w nim odpowiadać,
  • Lektorzy są z różnych krajów anglojęzycznych, więc poznasz różne akcenty i grono fantastycznych ludzi,
  • Na zajęciach korzystamy z aplikacji Talkman, którą otrzymasz od nas w cenie kursu! Dzięki niej poczujesz prawdziwą wolność nauki – gdzie chcesz i kiedy chcesz.

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

FCE

First Certificate in English jest międzynarodowo uznawanym egzaminem z języka angielskiego o bezterminowej ważności. Egzamin kwalifikuje na poziomie średnio zaawansowanym wyższym. Certyfikat potwierdza, że potrafisz posługiwać się używanym na codzień mówionym i pisanym językiem angielskim potrzebnym w pracy lub w nauce.

CAE

Certificate in Advanced English jest międzynarodowo uznawanym egzaminem z języka angielskiego i jego ważność jest bezterminowa. Zdany egzamin stanowi potwierdzenie doskonałej znajomości języka – pomaga rozwinąć kompetencje językowe potrzebne do osiągnięcia sukcesu. 

CPE

Certificate of Proficiency English jest międzynarodowo uznawanym egzaminem z języka angielskiego. Certyfikat gwarantuje zdobycie kwalifikacji na bardzo wysokim poziomie zaawansowania. Zdanie egzaminu potwierdza osiągnięcie najwyższego poziomu znajomości języka angielskiego.

Na każdy z egzaminów składa się pięć części: rozumienie ze słuchu (Listening), mówienie (Speaking), czytanie (Reading), pisanie (Writing) i zastosowanie struktur językowych.

Kontakt

Centrum Edukacyjne FUTURE
ul. Sienkiewicza 39
(wjazd od ul. Bohaterów Monte Casino)

tel. (032) 285 63 68
biuro@future.edu.pl