Język włoski – Centrum Edukacyjne FUTURE

Kurs języka włoskiego

Niewielu osobom udaje się oprzeć czarowi tego języka. Może właśnie dlatego nasze grupy z włoskiego są coraz liczniejsze. Wkładamy w naukę włoskiego tyle serca, ile na prawdziwego Włocha przystało.

banner wloski

Poznaj język słonecznej Italii

Nasi kursanci podczas zajęć przenoszą się do Włoch, poznając nie tylko język, ale także kulturę oraz zwyczaje panujące w słonecznej Italii. Podczas organizowanych przez nas włoskich wieczorków, uczestnicy kursów mogą porozmawiać z rodowitymi Włochami, wymienić się swoimi spostrzeżeniami na temat kraju oraz degustować włoską kuchnię.

Każda lekcja, poprzedzona wysłuchaniem przerabianego materiału w specjalnie przygotowanej sali, składa się w 90 procentach z konwersacji.

Dla osób, które chcą ukoronować naukę włoskiego egzaminem państwowym, tworzone są specjalne grupy egzaminacyjne. Przygotowują one do egzaminów CELI, DELI, CIC oraz DALC.

W Future organizujemy także kursy do matury, ustnej i pisemnej z języka włoskiego.

CERTYFIKATY JĘZYKOWE

CELI 1

oparty jest na poziomie „waystage” w skali ocen opracowanej przez Radę Europy. Kandydaci powinni porozumiewać się po włosku w standardowych sytuacjach z życia codziennego.

CELI 2

oparty jest na poziomie „threshold” w skali ocen opracowanej przez Radę Europy. Kandydaci powinni porozumiewać się po włosku w większości codziennych i społecznych sytuacji.

CELI 3

oparty jest na poziomie „vantage” w skali ocen opracowanej przez Radę Europy. Kandydaci powinni wykazać się szeroką znajomością gramatyki i słownictwa oraz porozumiewać się po włosku w większości skomplikowanych sytuacji.

CELI 4

potwierdza zaawansowaną znajomość języka włoskiego na poziomie wymaganym do podjęcia studiów lub pracy – CELI 4 uznawany jest zarówno przez włoskie uniwersytety, jak i pracodawców. Kandydaci powinni wykazać się umiejętnością porozumiewanie się po włosku we wszystkich społecznych sytuacjach oraz wypowiadać się na temat związane z ich zainteresowaniami.

CELI 5

potwierdza zaawansowaną znajomość języka włoskiego. Kandydaci powinni wykazać się umiejętnością porozumiewanie się po włosku w każdej sytuacji w każdym kontekście (także zawodowym).

Kontakt

Centrum Edukacyjne FUTURE
ul. Sienkiewicza 39
(wjazd od ul. Bohaterów Monte Casino)

tel. (032) 285 63 68
biuro@future.edu.pl

Prosimy o wysyłanie wiadomości na maila ce_future@wp.pl !!!

دانلود جدید ترین فیلمها و سریالهای روز دنیا در سایت 98Movies. اگر در جستجوی یک سایت عالی برای دانلود فیلم هستید به این آدرس مراجعه کنید. این سایت همچنین آرشیو کاملی از فیلمهای دوبله به فارسی دارد. بنابراین برای دانلود فیلم دوبله فارسی بدون سانسور نیز می توانید به این سایت مراجعه کنید. در این سایت امکان پخش آنلاین فیلم و سریال همراه با زیرنویس و فیلمهای دوبله شده به صورت دوزبانه فراهم شده است. بنابراین برای اولین بار در ایران شما می توانید فیلمهای دوبله شده را در تلویزیونهای هوشمند خود به صورت دوزبانه و آنلاین مشاهده نمایید.