Akademia Szybkiego Czytania

Akademia
Szybkiego Czytania

akademia szybkiego czytania ksiazki
akademia czytania

Od początku istnienia Akademii Szybkiego Czytania opracowujemy nowatorskie programy edukacyjne, podnoszące sprawność czytania
i uczenia się dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Naszą misją jest propagowanie stylu naturalnego uczenia się, który niesie zadowolenie i daje poczucie pewności siebie.

Zajęcia dla dzieci przedszkolnych

Dla dzieci w wieku 3-4 lat:

Mały odkrywca “Zaczarowany Zajączek”

Odkrywanie siebie, świata oraz fascynująca nauka czytania przez zabawę. Celem programu jest łagodne wprowadzenie dzieci w świat książki, nauki i wiedzy.

Dla dzieci w wieku 5 i 6 lat:

Mały Odkrywca “Przygoda na bezludnej wyspie”

Odkrywanie siebie, świata oraz fascynująca nauka czytania przez zabawę. Dzieci wcielają się w postacie podróżników, którzy znaleźli się na bezludnej wyspie. Tam znajdują klucz, który przenosi małych odkrywców w niezwykłą podróż w czasie i przestrzeni.

akademia szybkiego czytania dziewczynka
dzieci

Zajęcia dla dzieci szkolnych

Dla dzieci z klasy 1 i 2:

Mądre dziecko – Dobry start

To program specjalnie skonstruowany dla dzieci, które rozpoczynają swoją przygodę ze szkołą. Kurs ten jest odpowiedzią na potrzeby dziecka i rodzica w pierwszych dwóch latach nauki szkolnej.
Dla dzieci z klas 3 i 4:

Mądre dziecko 

Program stworzony z myślą o dzieciach, które zakończą etap wczesnoszkolny i rozpoczną kształcenie w ramach przedmiotów. Dzieci doskonalą umiejętność czytania, zapamiętywania i uczenia się oraz rozwijają swoje poczucie własnej wartości.

Dla dzieci z klas 5 i 6:

Uczeń z Charakterem

Przed dziećmi z klas piątych i szóstych stają coraz wyższe wymagania, dlatego potrzebują one bardziej zaawansowanych technik uczenia się i czytania. Dzieci również rozwijają w sobie poczucie własnej wartość i uczą się pracy z emocjami.

Zajęcia dla młodzieży

Program rozwoju umiejętności szkolnych, biegłości czytania i poczucia własnej wartości dla uczniów z klas 7 i 8:
Nastolatek z klasą
Nastolatek z klasą to program, skonstruowany z myślą o młodzieży, która mierzy się nie tylko z nauką, ale również, ze zmianami, które zachodzą w nich samych, związanych z dojrzewaniem. To świetny czas, żeby młodzi ludzie odkrywali tajemnice funkcjonowania swojego mózgu, pamięci a także swoich emocji i uczuć. Techniki poznawane na kursie, rozwijające sprawność czytania i uczenia się pomagają w skróceniu czasu nauki i łagodzą szkolny stres.
akademia szybkiego czytania dorosli

Biegłe czytanie

Kursy dla dorosłych

Kurs Biegłego Czytania i Rozwoju Mocy Mózgu to niekonwencjonalny program edukacyjny zwiększający potencjał umysłowy i intelektualny człowieka.
Główny cel, który realizujemy podczas kursu to opanowanie techniki biegłego czytania oraz wykształcenie umiejętności zaangażowania własnych intelektualnych zasobów i możliwości do skuteczniejszego i bardziej racjonalnego uczenia się. Efektem treningu jest opanowanie zintegrowanego system uczenia się.

Po kursie:

Ponadto:

akademia szybkiego czytania reka