Przedszkole Publiczne Dwujęzyczny Maluch

Przedszkole Publiczne Dwujęzyczny Maluch

Wyobraź sobie przedszkole, które daje Twojemu dziecku nieograniczone możliwości rozwoju, a Tobie poczucie 100% bezpieczeństwa.

Przedszkole Publiczne Dwujęzyczny Maluch to miejsce, w którym Twój maluszek uczy się języka polskiego i angielskiego jednocześnie!

Przedszkole inne niż wszystkie

Wyobraź sobie przedszkole, które daje Twojemu dziecku nieograniczone możliwości rozwoju, a Tobie poczucie 100% bezpieczeństwa. Przedszkole Publiczne Dwujęzyczny Maluch to miejsce, w którym Twój maluszek uczy się języka polskiego i angielskiego jednocześnie!

Przedszkole Publiczne DWUJĘZYCZNY MALUCH to jedyna w regionie, innowacyjna placówka edukacyjna, wykorzystująca kreatywną edukację dla najmłodszych. Łączymy w odpowiednich proporcjach naukę i zabawę a nad całym procesem czuwa nieustannie kadra uniwersytecka. Codzienny uśmiech i nieustanny rozwój Twojego dziecka są dla nas najważniejsze!

Oferta

Jako jedyni w regionie zapewniamy edukację w języku angielskim przez cały dzień pobytu w przedszkolu, realizując zarazem podstawę programową w języku polskim. Oferta programowa Przedszkole Publiczne DWUJĘZYCZNY MALUCH obejmuje podstawę programową wychowania przedszkolnego zgodną z wytycznymi Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz opiera się międzynarodowej podstawie programowej. W pracy z maluchami wykorzystujemy innowacyjne metody pedagogiczne oraz aktywizujące (drama), o których więcej przeczytasz poniżej.

przedszkole publiczne zabawa

Przedszkole bezpieczne w 100%

W ramach pobytu w przedszkolu zapewniamy:

Sukces „zanurzenia w języku”

Nasze lekcje nie polegają tylko na wprowadzaniu kolejnych słówek – my „zanurzamy” nasze przedszkolaki w rzeczywistości językowej.

Nauczyciel wyjaśnia dziecku świat w języku obcym, dostarcza Twojemu dziecku bodźców, które pozwalają na samodzielne „złamanie” kodu językowego tak, jak to się dzieje z językiem ojczystym.

W tej metodzie nie istnieją osobne lekcje języka obcego – oba języki stosowane są równolegle.

Dzięki temu nasze przedszkole odnosi takie sukcesy.

Pliki do pobrania: