Szkoła Języków Obcych

Szkoła
Języków Obcych

szkola jezykow flagi
jezyki obce

Nauka języków to przepustka do “wielkiego świata”. Świata pełnego wspaniałych ludzi
i niesamowitych wydarzeń.
Dzięki zdobytym umiejętnościom językowym podczas kursu w Centrum Edukacyjnym FUTURE, poszerzysz swoje horyzonty, odkryjesz nowe miejsca i poczujesz pełną wolność swobodnego mówienia. Spróbujesz?

Kursy dla najmłodszych - dzieci 2-6 lat

Kursy językowe, które dają więcej – aby Twoje dziecko mogło osiągać więcej

Nowoczesny kurs dla małych dzieci, w którym kluczową rolę w nauczaniu odgrywają specjalnie skomponowane piosenki.
Odpowiednie połączenie tekstu z muzyką ułatwia zapamiętywanie i powtarzanie, pomaga w wykształceniu się odpowiednich nawyków wymowy i zwyczajnie sprawia przyjemność.

Kurs zbudowany jest z 4 części. Każda z nich reprezentowana jest przez innego bohatera, który przedstawia inną sferę dziecięcego świata, a co za tym idzie – słownictwo. Zoom, Ring Ring, Splish Splash i Tick Tock to grupa przyjaciół o odmiennych charakterach
i zainteresowaniach. Dzięki nim dziecko oswaja się z różnymi sytuacjami przyswajając określone słownictwo, ale także uczy się wielu innych rzeczy jak np. odpowiednich zachowań w różnych okolicznościach.

6-8 słuchaczy
w grupie

64 spotkań
w roku szkolnym

lekcja

45 minutowe
zajęcia

Kursy dla dzieci szkolnych - 7-11 lat

Poczuj się pewniej z każdym słowem

Kurs kompleksowy, rozwijający wszystkie umiejętności językowe (słuchanie, pisanie, czytanie, gramatyka) z nastawieniem
na swobodną komunikację.
Dzięki nam Twoje dziecko będzie czerpać satysfakcję z nauki i osiągać więcej dzięki połączeniu:

6-10 słuchaczy w grupie

64 spotkań
w roku szkolnym

lekcja

45 minutowe
zajęcia

Kursy językowe dla młodzieży i dorosłych

Przygotuj się do wybranego egzaminu

Kursy kierujemy do osób, które chcą efektywnie przygotować się do zdania popularnych międzynarodowych egzaminów weryfikujących znajomość języka angielskiego, takich jak Cambridge FCE, CAE, CPE, PTE LEVEL 3, TRINITY, TOEIC lub IELTS.

Cele kursów, zakres materiału oraz metoda nauczania skupione są na zapoznaniu Cię z systematyką danego egzaminu, nauce mechaniki testów oraz wyćwiczeniu strategii językowych i komunikacyjnych, które pomogą Ci w osiągnięciu jak najwyższych wyników z egzaminów.

NOWOŚĆ !!!

TRINITY Zdobądź certyfikat językowy

Kwalifikacje językowe Trinity English są rozpoznawane i uznawane w środowisku międzynarodowym jako wiarygodny dowód na posiadane umiejętności z zakresu języka angielskiego. Kładąc nacisk na biegłość komunikatywną i sprawność interakcji językowych, nasze egzaminy oceniają i promują umiejętności wykorzystywane w życiu w XXI wieku.

Kwalifikacje odpowiednie dla każdego uczącego się

Kwalifikacje językowe Trinity English są odpowiednie dla osób w każdym wieku, które uczą się języka angielskiego jako języka obcego.
Dostępne na wszystkich poziomach zaawansowania, od początkowego do biegłego, nasze egzaminy dostępne są dla osób indywidualnych,
dla szkół i uczelni w ponad 60 krajach.

więcej na: http://trinitycollege.com.pl/

6-10 słuchaczy
w grupie

32 spotkań
w roku szkolnym

lekcja

90 minutowe
zajęcia

Kursy językowe dla dorosłych – Komunikacja przede wszystkim!!!

Rozwijaj wszystkie kompetencje językowe

Kursy językowe w naszej placówce prowadzone są na poziomach zaawansowania od A1 do C2. Kierujemy je do osób, które są zainteresowane spójnym rozwijaniem następujących kompetencji językowych: mówienia, czytania, pisania, rozumienia ze słuchu, poszerzania zakresu słownictwa.

Kurs językowy w Centrum Edukacyjnym FUTURE podniesie Twoje kompetencje komunikacyjne, szczególnie zdolność swobodnego wypowiadania się po angielsku, niemiecku, francusku, włosku, hiszpańsku czy rosyjsku. Chcemy, abyś od początku nauki mógł skutecznie porozumiewać się z innymi użytkownikami wybranego języka a także swobodnie funkcjonować w świecie globalnej komunikacji internetowej, gdzie obok umiejętności czytania i rozumienia wiadomości, równie istotna jest możliwość pisania postów, komentarzy, e-maili.

Małe, starannie dobrane grupy

Będziesz pracować w niewielkich maksymalnie 10 osobowych grupach. To optymalne rozwiązanie zapewniające maksimum uwagi ze strony lektora i możliwość konwersacji na każdych zajęciach.

6-10 słuchaczy w grupie

32 spotkań
w roku szkolnym

lekcja

90 minutowe
zajęcia

Masz jakieś pytania? Napisz do nas 🙂

    *Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CE FUTURE moich danych osobowych wskazanych w niniejszym formularzu w celach sprzedaży i marketingu bezpośredniego własnych produktów i usług. Oświadczam, że zatwierdzając formularz potwierdzam pełnoletność. Więcej informacji: polityka prywatności.